Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie

 Úvod
 Relax a voľný čas
 Kongres
 Zoznam pobytov


Hotel Most Slávy ***
Fotogaléria Relax Most Slávy

Gastronomické služby

Reštaurácia so svojou typickou atmosférou a profesionálnymi službami obsluhujúceho personálu, ponúka pestrý výber chutných jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne a okrem iného aj špeciality z diviny a rýb.
Kaviareň s letnou terasou na Moste Slávnych poskytuje atraktívne prostredie na príjemné posedenie pri vynikajúcej káve.

Priestory kaviarne a reštauácie sú ideálne na usporiadanie obchodných stretnutí, firemných akcií, recepcií a rautov pri príležitstiach ako sú svadby, oslavy, životné jubileá a pod.

WELLNESS

Ak máte záujem spríjemniť si pobyt, obchodné rokovanie, školenie či seminár, môžete využiť služby hotelového wellness centra: fínska sauna, whirpool, masáže, slender štúdio (systém rekondično-relaxačných stolov).
V prípade záujmu Vám zabezpečíme procedúry s termálnou vodou v Slovenských liečebných kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Športové možnosti

Pobyt v Trenčianskych Tepliciach si možno spestriť turistikou po kúpeľných chodníkoch v parku a v lesoparku, tenisom alebo minigolfom či jazdou na bicykli, ktorý si je možné zapožičať priamo na recepcii hotela. V neďalekom okolí kúpeľného mesta je priestor i na rybolov a poľovačku.

Spoločenský a kultúrny život

Trenčianske Teplice poskytujú počas celého roka bohatý kultúrno-spoločenský život. Komorné koncerty, opery a operety, zábavné programy, vystúpenia folklórnych skupín alebo promenádne koncerty v parku počas festivalu HUDOBNÉ LETO lákajú každoročne množstvo návštevníkov. V kúpeľnom meste sa každoročne koná i medzinárodný festival filmov
o umení a umelcoch ART FILM FESTIVAL, ktorý navštívili také významné osobnosti filmového plátna ako Franco Nero, Gina Lolobrigida, Geraldine Chaplin, Ornela Muti, Sophia Loren, Nastasia Kinski a i. Nielen kúpeľné mesto ale aj celý trenčiansky kraj predstavuje centrum cestovného ruchu s množstvom historických pamiatok, hradov, zámkov, múzeí, kín, športových a rekreačných centier.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.