Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Konferencie
 Ceny a rezervácie


Vyšné Ružbachy

Vaše obchody • Vaše úspechy • Naše kúpele

KONFERENCIE A KONGRESY VO VYŠNÝCH RUŽBACHOCH

Viac ako štyristo rokov existencie predurčuje kúpele Vyšné Ružbachy na to, aby aj v dnešnej modernej dobe boli vyhľadávaným strediskom kongresu, oddychu a relaxu. V kúpeľnom prostredí sa snúbia rokmi overené tradičné hodnoty s modernými službami na vysokej európskej úrovni.

Súčasťou kongresového komplexu sú komfortné ubytovacie kapacity, špičková technika, športovo - relaxačné a kúpeľné - wellness centrá. Jedinečný kúpeľný komplex ponúka lákavé možnosti regenerácie tela i ducha pre každého.

Ku komfortu kongresových služieb a záruke poskytovanej kvality prispieva luxusný štvorhviezdičkový Grand Hotel Strand, zaradený do prvej TOP desiatky hotelov Slovenska.

Nevšedné prostredie kúpeľných parkov a termálnych bazénov s celoročnou prevádzkou dopĺňajú služby jedinečného hotela postaveného v španielskom štýle s kapacitou 88 lôžok. /celková kapacita kúpeľov - 430 lôžok/

K multifunkčnému charakteru hotela prispieva množstvo rehabilitačných a kúpeľných procedúr, gastronomických špecialít, ako aj široká škála hotelových služieb. V hoteli i v priestoroch kúpeľov možno usporiadať kongresy, semináre, sympóziá, workshopy, školenia, obchodné rokovania a firemné akcie. Všetky kongresovo - konferenčné miestnosti je možné priestorovo usporiadať a technicky zariadiť podľa požiadaviek klienta.


  

Kapacita sedenia

m2

1.

Kongresová sála

150

192

2.

Konferenčná sála

40

70

3.

Konferenčná sála

30

60

4.

Konferenčná sála Tr. II.

130

190

5.

Kongresová sála

350

450

Klienti využívajú všetky kongresovo – konferenčné miestnosti zdarma.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.