Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie


Trenčianske Teplice
Fotogaléria TT-voľný čas

Okolie kúpeľného mesta ponúka široké možnosti rekreácie, kúpania, cyklo- i pešej turistiky, ako napr.: štátne prírodné rezervácie (Omšenská Baba, Žihľavník-Baske) i rozhľady (Klepáč, Baba, Baske, Kráľovec a Vápeč), ktoré ponúkajú priaznivé podmienky i na rybolov, poľovníctvo, jazdectvo a skalolezectvo. Zo športovísk sú hosťom k dispozícii: tenisové a minigolfové dvorce, kolkáreň, viaceré fitness centrá, sauny, lyžiarske zjazdovky atď.

Trenčianske Teplice poskytujú počas celého roka bohatý kultúrno-spoločenský život. Centrum kultúry je Kúpeľná dvorana s koncertnou sieňou v kúpeľnom parku. K najvýznamnejším kultúrnym podujatiam roka patrí festival komornej hudby "Hudobné leto" s medzinárodnou účasťou. Do popredia sa dostáva aj medzinárodný festival filmov o umení a umelcoch ART FILM FESTIVAL. Komorné koncerty, opery a operety, zábavné programy lákajú každoročne množstvo návštevníkov.

Nielen kúpeľné mesto ale aj celý trenčiansky kraj predstavuje centrum cestovného ruchu s množstvom historických pamiatok, hradov, zámkov, múzeí, kín, športových a rekreačných centier. Ponuku kultúrnych podujatí dopĺňa široká paleta výletov, ktoré pravidelne usporadúva CK Slovbad. Cestovná kancelária Slovbad usporadúva pravidelne pre kúpeľných hostí autobusové zájazdy za poznávaním historických pamiatok a prírodných krás okolia, napr. Čičmany, Bojnice, Arborétum Mlyňany, Orlové Vysoké Tatry, Vrátna dolina, Kremnica, Budapešť, Viedeň, Nízke Tatry, Bratislava, Piešťany, Topoľčany, Orava,Trenčín....


 

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.