Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Procedúry
 Ceny a rezervácie


Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky - RezervácieKúpele Lúčky - Fotogaléria

Kúpele Lúčky -

Kúpele Lúčky patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku. Ležia v horskej, na juhu otvorenej doline pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmorskej výške 621 m. Charakter okolia a nadmorská výška zaraďujú Lúčky do klimatickej oblasti tatranských horských pásiem. Impozantný, 1611 m vysoký Choč a ostatné pohoria, okolité ihličnaté lesy a horské lúky tvoria malebné okolie kúpeľov.

Kúpele Lúčky sú jediné na Slovensku, ktoré sa špecializujú na liečenie gynekologických problémov, úspečne sa tu liečia aj ochorenia pohybového ústrojenstva a kúpele majú aj komlexný osteoporotický program. Dôvodom sú prirodzené predpoklady - voda, tradícia, skúsenosti i príroda. Liečia sa tu napr. - chronické zápaly vnútorných rodidiel, poruchy plodnosti alebo menštruačné poruchy. V liečení uvedených indikácií na vysokej profesionálnej úrovni má personál dlhoročné skúsenosti, čo je jeden z hlavných predpokladov vysokej úspešnosti liečby. Základným predpokladom je samozrejme špecifické zloženie liečivej sadrovo-zemitej, uhličitej minerálnej vody s teplotou 32° C, ktorá je jedným z rozhodujúcich činiteľov pri komplexnej liečbe.

Kúpele Lúčky poskytujú liečebné pobyty, rekondičné a preventívne pobyty, ambulatné vyšetrenia, hotelové a programové pobyty, ubytovanie, stravovanie kultúrne a športové vyžitie, turistiku, saunu, minigolf, bazén.


Kúpele Lúčky - Úvod
Kúpele Lúčky - Indikácie
Kúpele Lúčky - Pobyty
Kúpele Lúčky - Ubytovanie
Kúpele Lúčky - Voľný čas
Kúpele Lúčky - Procedúry
Kúpele Lúčky - Ceny a rezervácie
Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.