Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie


Kúpele Tatranská Kotlina

Kúpele Tatranská Kotlina - RezervácieKúpele Tatranská Kotlina - Fotogaléria

Kúpele Tatranská Kotlina -

Sanatórium sa nachádza  v rovnomennej osade na úpätí Belianskych Tatier v nadmorskej výške 760 m. Pokojné a tiché prostredie sanatória vytvára veľmi vhodné podmienky na regeneráciu síl formou rekondičných pobytov až po klasickú letnú alebo zimnú dovolenku. Prostredie je zvlášť vhodné pre liečbu nešpecifických respiračných a srdcových ochorení.

Vďaka klimatickým podmienkam vysokohorského rázu, krásnej okolitej prírode, skúsenému odbornému personálu a modernému prístrojovému vybaveniu je Sanatórium Tatranská Kotlina pripravené splniť Vaše predstavy o relaxe, oddychu a liečbe v horskom prostredí.

Sanatórium Tatranská Kotlina poskytuje komplexnú zdravotnícku a liečebnú starostlivosť na vysokej úrovni vrátane speleoterapie v blízkej Belianskej jaskyni (asi 20 minút peši) a kvalitnej rehabilitácie.

Pre pacientov s dychovou nedostatočnosťou máme zabezpečený centrálny rozvod kyslíka k lôžkam. Naši lekári v rámci Školy astmy robia pre pacientov vzdelávacie kurzy, kde im poskytujú informácie o ich chorobe a možnostiach jej liečby.
 

Tatranská Kotlina ponúka aj unikátny produkt STOP SENNEJ NÁDCHE, kde kúpele poskytujú unikátnu fototerapeutickú metódu - ako autorizované RHINOLIGHT centrum, ktorá je účinná pri liečbe alergií a sennej nádchy.


Kúpele Tatranská Kotlina - Úvod
Kúpele Tatranská Kotlina - Indikácie
Kúpele Tatranská Kotlina - Pobyty
Kúpele Tatranská Kotlina - Ubytovanie
Kúpele Tatranská Kotlina - Voľný čas
Kúpele Tatranská Kotlina - Ceny a rezervácie
Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.