Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie


Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice - RezervácieKúpele Trenčianske Teplice - Fotogaléria

Kupeľné hotely

Kategória II.A, 2 poschodia, budova bez výťahu. Jedno-dvojposteľové izby vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, Sat-TV, telefón, rádio, chladnička.
 Kapacita: 52

Kategória II. economy - zrekonštruovaný liečebný dom, ktorý sa nachádza priamo v parku, je dependace LD Vlára.
 Kapacita: 76

Jeden z najkrajších vitálnych svetov na Slovensku!!! TIP SKONLINE. V centre kúpeľného a kultúrneho diania kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice v susedstve lesa.
 Kapacita: 132

Kategória I.A (5 poschodí) - izby majú nadštandardné zariadenie a sú vybavené s kúpeľňou, WC, TV, rádiom, chladničkou a telefónom. LD Krym je dom najvyššej kategórie, všetko je pod jednou strechou. Parkovisko pri dome.
 Kapacita: 290

Štýlový kvalitne vybavený *** hotel v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice, ktorý predstavuje ideálne spojenie kongresovej turistiky a oddychu.
 Kapacita: 98

Kategória I. (6 poschodí) - 1-posteľové a 2-posteľové izby majú nadštandardné zariadenie. Budova Pax je napojená v prednej časti na balneoterapiu Sina, lekár sa nachádza v budove. Úplná zrekonštruovaný v roku 2010
 Kapacita: 270

v centre mesta, priamo na pešej zóne. V blízkosti je množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodv a kúpeľný park. Jedno a dvojposteľové izby s balkónom, TV/Sat, telefón, sprcha(vaňa)/WC.
 Kapacita: 140

Liečebný dom v secesnom štýle, kategórie II.economy, priamo na pešej zóne, pri parku. Kapacita 46 lôžok, 2 poschodia, v budove je výťah.
 Kapacita: 46

Hotel je situovaný na konci kúpeľného parku v príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice a od centra ho delí len niekoľko minút pešej chôdze.
 Kapacita: 55


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.