Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Poloha
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Spa Aquapark
 Ceny a rezervácie


Akciové pobyty Turčianske Teplice

Cena od: 42 €

HOTEL VEĽKÁ FATRA 
"TOP-3 HOTEL SKONLINE"

---

Dovolenka za polovicu 

LD Aqua Economy**
27.8.-6.9.2017

---

20% ZĽAVA
z cenníkovej ceny všetkých pobytov

AQUA ** - 27.8.-17.9.2017

---

EXKLUZÍVNA ZĽAVA 10% Z CENY POBYTOV
počas celého roku 2017
iba v SKonline

Liečebný pobyt Harmónia - je výborným začiatkom pre kvalitný plnohodnotný život v zdraví a pohode. 8 dňový pobyt pre telo a dušu.

Liečebný pobyt Harmónia MINI - pobyt na 4 noci, ubytovanie, polpenzia, 1x vstupná lekárska prehliadka, 8 liečebných procedúr, vstup do hotelového bazéna na 60 minút denne.

Liečebný pobyt Klasik  - 8-dňový liečebný pobyt pre zdravé telo, ktorý zahŕňa ubytovanie, plnú penziu, vstupnú lekársku konzultáciu, výstupnú lekársku prehliadku a 3 procedúry denne.

Info o hoteli Veľká Fatra ***

KOMENTÁR SKONLINE : Jeden z najobľúbenejších hotelov SKonline, prakticky úplne bez sťažností. Všetko pod jednou strechou, hotel po kompexnej rekonštrukcii, v roku 2010 vybudovná úplne nová moderná ubytovacia časť v hoteli Veľká Fatra. Výborné procedúry, krásne zrekonštruované priestory na poskytovanie procedúr. A asi najlepšia strava zo všetkých kúpeľov na Slovensku - všetko vo forme bufetových stolov.

TOP-3 HOTEL SKONLINE - sú to 3 najobľúbenejšie hotely z ponuky SKonline (Hotel Flóra Trenčianske Teplice, Hotel Park Piešťany, Hotel Veľká Fatra Turčianske Teplice). Výborné služby, vysoká kvalita, profesionálny prístup. A hlavne - ŠPECIÁLNE CENY PRE VÁS = pobyty v týchto hoteloch si u nás zakúpite často lacnejšie ako priamo v hoteli.

POZNÁMKA: zľava 10% v hoteli Veľká Fatra je exkluzívna iba v SKonline a pri tejto zľava už nie je možné kumulovať ďalšie vernostné zľavy SKonline (ani VIP zľavu). Maximálna vernostná zľava SKonline je 7% a v prípade hotelu Veľká Fatra je táto zľava až 10% a platí pre všetkých klientov, nielen pre verných.

 


Tel: +421 (0) 905 986 199


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.