Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt Kúpele Piešťany
 Kúpele Rajecké Teplice
 Kúpele Trenčianske Teplice
 Kúpele Bardejov
 Kúpele Turčianske Teplice
 Kúpele Smrdáky
 Kúpele Bojnice
 Kúpele Tatranská Kotlina
 Kúpele Sliač
 Kúpele Vyšné Ružbachy
 Kúpele Nimnica
 Kúpele Lúčky
 Kúpele Nový Smokovec
 Kúpele Dudince
 Kúpele Sklené Teplice
 Kúpele Brusno
 Kúpele Štós
 Kúpele Číž

Vyjadrenia niektorých z našich klientov

Ďakujem Vám za informácie. Musím povedať, že som veľmi milo prekvapená Vašou ochotou, promptnosťou a fundovanosťou. Pred Vami som už komunikovala s jednou pani priamo z hotela .... . Komunikácia s nimi ma odradila, neboli mi schopní poslať ani súhrnnú cenu, ani podmienky, bližšie info...

Som rada, že som práve v kontakte s Vami. Vďaka Vám sme sa rozhodli pre tento pobyt.
Ešte raz Vám ďakujem p. Myjavská.

Alena Šuleková, Bratislava

Milá pani Myjavská, ďakujem za obsiahly mail i za poskytnuté informácie, vzhľadom na to, že ste najlacnejší na trhu, určite využijeme Vaše služby. Bolo by skvele, keby ste mohli pripraviť darčekový ubytovací poukaz. Pre rodičov by to bolo skvelé prekvapenie. Za Vašu pozornosť ďakuje a zostáva s pozdravom

pani Anna

Nakoľko som človek milujúci viac vodu než hory a k moru je v zime ďaleko a draho, hľadala som miesto, kde by som našla pokoj, pohodlie a uvoľnenie zo stresu. Náhoda chcela, aby som objavila stránku www.skonline.sk a prostredníctvom nej som zistila, že zrejme najvyhovujúcejším miestom by bol nejaký rekreačný pobyt v kúpeľoch. Po krátkej výmene názorov a predstáv mi odporučili kúpele v Rajeckých Tepliciach. Po týždennom pobyte som sa odtiaľ vrátila nabitá energiou, dobrou náladou a znovu som mohla pokračovať v práci a odolávať každodenným starostiam. Odvtedy sa riadim odporúčaniami skonline a nikdy som sa nesklamala. Rajecké Teplice som objavila vďaka skonline a odvtedy sa tam snažím prežiť zimnú dovolenku každý rok. Jedným aj druhým držím palce, som ich veľkým fanúšikom a veľmi si želám, aby si udržali svoju vysokú úroveň a profesionalitu.

pani Monika z Bratislavy

Ďakujem Vám Janka, informácia ktoré ste mi poskytli sú veľmi cenné. Musím povedať, že agentúra pracuje na jednotku.

pán Juraj z Trenčína

Vážená pani Sukupová, ste veľmi zlatá, veľmi pekne Vám za všetko ďakujem. Je radosť s Vami spolupracovať. Darčekové poukazy ktoré ste vystavili budú určite pekné. Už teraz sa teším.

pani Janka z Prievidze

Thank you very much for your reply. You are the 4th agency in Slovakia which I found in internet and sent my request within last week and... noone answered me. Only your Agency answered my e-mail - I really appreciate. Next time I will contact earlier your Agency to make booking and I will pass your address to my friends, as well.

Magda z Warszawy

...osobne som vždy veľmi nadšená, ak zistím, že medzi takzvanými slovenskými podnikateľmi sa nájdu skutočne páni podnikatelia, ktorí svoju prácu robia na úrovni a maximálne v prospech klienta.

Môžem Vás uistiť, že každému odporúčim Vás ako najlepšiu, najrýchlejšiu a najprofesionálnejšiu agentúru. Prajem Vám veľa úspechov v podnikaní a mnoho spokojných klientov.

Alena Šuleková, Bratislava

Chcela by som sa Vám z celého srdca poďakovať za ten krásny relaxačný týždeň, ktorý sme pre našich rodičov vybavili cez Vás. Obaja boli nadmieru spokojní a mali veľa zážitkov. Prešiel síce od vtedy mesiac, no stále som mala na pamäti, že Vám patrí naše poďakovanie.
Ešte raz ĎAKUJEME!

Jana Kuricová, Myjava

Dobry den,
myslim, ze vsetko co som mal vediet, som sa dozvedel a vsetko co som po Vas chcel ste zariadili, neostava mi uz nic ine, len sa Vam velmi pekne podakovat za Vas mily pristup, bezhranicnu ochotu, profesionalnu spolupracu a aktualne spravy o pocasi na Slovensku :)
Ak budem v buducnosti potrebovat sluzby cestovnej agentury, mozte si byt isti, ze sa obratim na vasu spolocnost a uz teraz sa tesim na tych
niekolko e-mailov :)
DAKUJEM.

Andrej

Prajem pekný jarný deň!
prežili sme krásny oddychový týždeň v Bardejovských kúpeloch,vďaka Vašej cestovnej kancelárii. Boli sme veľmi spokojní s ubytovaním, procedúrami a s personálom. Tešíme sa na daľší pobyt s vašou agentúrou. V októbri si to chceme zopakovať.

Ján a Mária Pisarčík, Košice


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.