Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely


Kúpele Wellness hotely

Kúpele Wellness hotely - RezervácieKúpele Wellness hotely - Fotogaléria

Kupeľné hotely

Agropenzión s celoročnou prevádzkou a wellness službami, pre rodiny s deťmi, pre ľudí s láskou k športu, k aktívnemu odpočinku, wellness, pre firemné akcie
 Kapacita: 72

Jedinečný All inclusive apartment hotel Liptovský Dvor poskytuje luxusné a štýlové ubytovanie v drevených apartmánových domčekoch.
 Kapacita: 90

Útulný štýlový hotel situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku, v Tatranskej Lomnici, s ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov. Dýcha rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu.
 Kapacita: 30

Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby.
 Kapacita: 54

Historické budovy zrekonštruovaného kaštieľa okrem ubytovania v originálne zariadených apartmánoch ponúkajú aj priestory pre kultúrne podujatia ako koncerty, výstavy, slávnostné prijatia a konferencie.
 Kapacita: 40

Vstupnou bránou západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské. Do prírodnej scenérie mohutných tatranských lesov je tu citlivo vsadený jedinečný Grand hotel Permon****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku.
 Kapacita: 286

Holiday Village Tatralandia je jedinečný ubytovací komplex svojho druhu na Slovensku. Tvorí ho 155 bungalovov a apartmánov, ktoré ponúkajú ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku počas celého roka pri Aquaparku Tatralandia.
 Kapacita: 700

Kongresové centrum ACADEMIA Vám ponúka ubytovacie, stravovacie a spoločensko - zábavné služby pre akcie seminárneho charakteru - školenia, kongresy, konferencie či obchodné rokovania.
 Kapacita: 125

Je navrhnutý na dvoch podlažiach a má 41 izieb tematicky dekorovaných podľa ročných období. Zahŕňa luxusné apartmány, manzardové izby, ako aj štandardné dvojposteľové izby, pričom väčšina z nich má prepojovacie dvere, ideálne pre ubytovanie početnejších rodín s deťmi.
 Kapacita: 84

Hotel AQUATERMAL*** sa nachádza na juhu stredného Slovenska v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska v Dolnej Strehovej medzi Lučencom a Veľkým Krtíšom. Hotel AQUATERMAL*** sa svojou ponukou orientuje predovšetkým na relax a oddych.
 Kapacita: 0

Hotel Boboty sa nachádza v Národnom Parku Malá Fatra v doline Vrátna, na upätí južného masívu Boboty.
 Kapacita: 182

Vám ponúka príjemný pocit aktívneho odpočinku, gastronomické špeciality a jedlá medzinárodnej kuchyne, blahodárne účinky vody a pestré relaxačné služby.
 Kapacita: 138

luxusný hotel 22 km od mesta Žilina, v turisticky atraktívnej oblasti Slovenska – Terchovskej doliny. Kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Firemné večierky, plesy, eventy, módne prehliadky, spoločenské večere, športové podujatia a tlačovky.
 Kapacita: 50

Wellness hotel BYSTRÁ *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrej doliny - Tále. Svojou ponukou a šírkou sortimentu uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov.
 Kapacita: 0

Hotel Čingov sa nachádza v okrese Spišská Nová Ves (Východné Slovensko) na okraji národného parku Slovenský Raj. Je vzdialený približne 20 km od letiska v Poprade.
 Kapacita: 83

REKONŠTRUKCIA.
 Kapacita: 0

Novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom sa nachádza v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Hotel poskytuje výborné podmienky na aktívny oddych.
 Kapacita: 241

Hotel Eland sa nachádza v krásnom prostredí regiónu Zamagurie v Spišskej Starej Vsi, 9 km od Červeného Kláštora. Je to novovybudovaný trojposchodový komfortne zariadený hotel s kapacitou ubytovania 39 lôžok.
 Kapacita: 39

Hotel sa nachádza uprostred Demänovskej doliny, priamo pod najkrajšou a najznámejšou jaskyňou Slovenska – jaskyňou Slobody. Leží v nadmorskej výške 800 m.n.m. a svojím športovo-elegantným charakterom uspokojí aj najnáročnejšieho klienta.
 Kapacita: 64

Hotel FIS leží uprostred Tatranského národného parku. V jeho blízkosti je krásny areál pre športové využitie – Areál snov. Ubytovacia časť hotela bola zrekonštruovaná v rokoch 1997 a 1998. Po rekonštrukcii sa stal hotel 3 – hviezdičkovým.
 Kapacita: 170

Máte záujem stráviť príjemnú dovolenku v tichom a peknom prostredí? Hotel Flóra sa nachádza v južnej časti stredného Slovenska v nadmorskej výške 140 m nad morom, vo vinohradníckej oblasti. Dudince majú najväčší počet slnečných dní v roku.
 Kapacita: 130

Hotel GINO PARADISE je v skutočnosti jednotný názov pre bývalé hotel Termal, Giga, GIO a LUKA a ponúka komfortné ubytovanie priamo v areáli vodného parku.
 Kapacita: 60

Hotel Golfer to je ozajstný relax, pravá pohoda, zdravý životný štýl, golf, skrátka miesto, čo má štýl.
 Kapacita: 86

Štvorhviezdičkový horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1100 m , vo vzdialenosti 200 m od lyžiarskych vlekov a lanových dráh v stredisku Otupné. Svojím vybavením nesklame aj tých náročnejších zákazníkov, ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. REKONŠTRUKCIA OD 20.9.2012 DO 1.12.2012
 Kapacita: 328

Veľmi pekný hotel v starobylom centre Banskej Štiavnice, vhodný na odpočinok ako aj usporiadanie kongresov, rodinných a iných podujatí.
 Kapacita: 100

Hotel Hills**** v Starej Lesnej sa vysokou úrovňou svojich služieb zaradil medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely, nielen vo Vysokých Tatrách ale aj na celom Slovensku.
 Kapacita: 102

Hotel Horizont*** Stará Lesná, Vysoké Tatry. Tiché prostredie v blízkosti lesa, lokalita blízko strediska Tatranská Lomnica.
 Kapacita: 90

Hotel Hubert Vám ponúka komplexné služby v oblasti rekreácie, turistiky a športu, kongresovej turistiky a gastronómie.
 Kapacita: 77

Hotel HVIEZDA*** poskytuje svojim hosťom široký sortiment kvalitných služieb v meste s kúpeľnou tradíciou vo vlastnom hotelovom komplexe. Široká škála služieb, medzi ktoré patria predovšetkým pobyty zamerané na kúpeľnú a relaxačnú starostlivosť o hostí formou liečebných, rekondično-relaxačných alebo víkendových pobytov.
 Kapacita: 194

Služby na úrovni štvorhviezdičkového hotela s kapacitou 82 lôžok. Bowling je k dispozícií hotelovým hosťom a tiež neubytovaným návštevníkom + Wellness centrum a Vodný svet a taktiež Vitálny svet. Hotel Vám ponúka širokú škálu masáži a kozmetických služieb.
 Kapacita: 82

Novootvorený hotel s komfortne a štýlovo zariadenými izbami a kvalitnými službami. Svoje služby ponúka golfovým hráčom, rodinám s deťmi, víkendujúcim, obchodným cestujúcim ako aj dovolenkujúcim vychutnávajúcim si blízkosť Vysokých a Nízkych Tatier, Slovenského raja a Pieninského národného parku.
 Kapacita: 80

Kongresové a wellness centrum Kaskády vyrástlo na upätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica.
 Kapacita: 164

Približne 15 km južne od krajského mesta Nitra, v obci Mojmírovce, sídli Kaštieľ Mojmírovce, obkolesený krásnym parkom. Kaštieľ je dnes prebudovaný na originálne hotelové a kongresové zariadenie v historickom štýle.
 Kapacita: 99

Hotel Kolowrat leží v nádhernom prostredí Belianskych Tatier, v obci Tatranská Javorina, kde sa snúbi panenská krása prírody s rázovitým folklórom a zaujímavou históriou.
 Kapacita: 120

Hotel Kontakt sa nachádza na hranici Tatranského národného parku v nadmorskej výške 845 m a ponúka možnosť oddychu a širokú škálu služieb.
 Kapacita: 95

Neopakovateľná atmosféra prírodnej scenérie Vysokých Tatier a kvalita poskytovaných služieb v novo rekonštruovanom hoteli Kriváň je vysokou zárukou k stráveniu príjemných chvíľ pre každého návštevníka.
 Kapacita: 150

v centre mesta Piešťany. Hotel má kapacitu 137 izieb vrátane 10 apartmánov s výhľadom na pohorie Považský Inovec. Hotel spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov a je vhodný na rôzne relaxačné pobyty a firemné školenia, semináre, kongresy a konferencie.
 Kapacita: 172

Moderný štvorhviezdičkový business hotel s luxusným interiérom, najnovšími technológiami a kvalitnými službami, ale predovšetkým s ústretovým profesionálnym personálom. DOPORUČUJEME.
 Kapacita: 64

Hotel Marrol's patrí medzi najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Ponúka vysoký štandard ubytovania v neopakovateľnej atmosfére retro štýlu.
 Kapacita: 0

Hotel je situovaný v tichom prostredí a ponúka 92 elegantne zariadených dvojlôžkových izieb, 4 junior apartmány a 3 apartmány Panoráma.
 Kapacita: 0

Exkluzívny hotel, považovaný za najkrajší vo Vysokých Tatrách. V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie i úslužný personál, pripravený vždy poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.
 Kapacita: 310

Jedinečná príležitosť prežiť super dovolenku so svojou rodinou v lone nízkotatranskej prírody. Hotel Polianka ponúka super služba, super aktivity a super zábavu.
 Kapacita: 77

Horský hotel situovaný v malebnom prostredí, medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik, 20 km od Bojníc. Oblasť je obzvlášť príťažlivá pre milovníkov prírody, turistiky a cykloturistiky. Nedotknutá príroda s bujnou vegetáciou doplnená návštevami RELAX centra poskytuje výborné podmienky na regeneráciu a oddych. Vhodný pre firemné akcie a rodinnú dovolenku s deťmi.
 Kapacita: 110

luxusný hotel v centre Donovalov. Ubytovacia kapacita 190 lôžok. je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií, či firemných prezentácií.
 Kapacita: 190

Zrekonštruovaný LUXUSNÝ 4* hotel v tichšej časti centra mesta Piešťany. Ubytovacie, wellness aj bohaté bussines služby a doplnkové služby.
 Kapacita: 0

Hotel Satelit sa nachádza v centre mesta a ponúka komfortné ubytovanie v 48 rekonštruovaných izbách a 4 apartmánoch. Svojim vybavením, službami a lokalitou uspokojujeme požiadavky širokej klientely od obchodných cestujúcich cez turistov až po organizované podujatia, školenia, semináre, prezentácie a firemné stretnutia.
 Kapacita: 120

Hotel***Senec otvára bránu rekreačného areálu Slnečných jazier na ich severnej strane. Disponuje vlastnou udržiavanou plážou a atraktívnym športovým areálom, ktorý svojim komplexným zoskupením športovísk vytvára optimálne podmienky k veľkým športovým podujatiam.
 Kapacita: 228

Hotel***Senec Relax sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci. Svojim situovaním a symbiózou kľudu a vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu.
 Kapacita: 0

Novozrekonštruovaný 3* kongresový hotel Sitno sa nachádza v katastrálnej oblasti obce Vyhne. Ponúka ubytovanie v 106 dvojlôžkových izbách vrátane 5-tich rodinných izieb. K dispozícii je taktiež 7 komfortne zariadených apartmánov. V prípade potreby je možné využiť aj 20 prísteliek.
 Kapacita: 232

Hotel SOREA sa nachádza v hlavnom meste Slovenskej republiky v Bratislave. Je situovaný v malebnom prostredí bratislavského Hradného vrchu, obklopený príjemným a tichým prostredím plným zelene a v blízkosti nábrežia tunajšieho veľtoku – rieky Dunaj.
 Kapacita: 170

Hotel SOREA Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Hotel je vhodný pre organizovanie veľkých kongresov ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach.
 Kapacita: 548

Hotel je situovaný tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.
 Kapacita: 0

v Myjave ponúka štandardné a exkluzívne ubytovanie v štýlovo a komfortne zariadených izbách a apartmánoch. Relax centrum Hotela Štefánik ponúka komplexné služby wellness a fitnes pre hotelových hostí i verejnosť. Súčasťou ponuky tohto centra sú: vírivkový bazén, tri sauny (suchá, parná a infra), masáže a posilňovňa.
 Kapacita: 48

Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, konferenčných služieb avšak i rozsiahle wellness v podobe japonských kupelov, saunového sveta, balneoterapie, hydroterapie a naturmed procedúr.
 Kapacita: 0

Príjemná atmosféra a ubytovanie v dvojlôžkových izbách a 4 apartmánoch priamo na kúpalisku Vadaš, známom ako slovenské more.
 Kapacita: 148

Rodinný hotel Thermal Varga*** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi v oáze zelene. V hoteli nájdete ubytovanie s komplexnými službami a bezbariérovým vstupom.
 Kapacita: 60

Hotel TOLIAR sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1355 m.n.m. V jeho blízkosti je zastávka SAD a stanica tatranskej elektrickej železnice. Centrálnu polohu hotela ocenia milovníci lyžovania aj vysokohorskej turistiky.
 Kapacita: 120

Horský hotel v Demänovskej je situovaný cca 6 km od centra Jasnej a 6 km od Liptovského Mikuláša. Svojím architektonickým a dispozičným riešením exteriérov a interiérov tvorí súlad s okolitým horským prostredím a panorámou tunajších hôr.
 Kapacita: 110

Hotel s kapacitou 50 lôžok na okraji mesta Martin, vzdialený len 5 min. od turistického strediska Martinské hole. Vynikajúce relax centrum!
 Kapacita: 55

Novopostavený rodinný Hotel Park je situovaný v bezprostrednom susedstve známeho kúpeľného mesta Dudince a je umiestnený pri peknom lesoparku.
 Kapacita: 130

Relax v krásnom prírodnom prostredí za nízke ceny. Novootvorený Vitálny svet! Dovolenky, školy v prírode, letné tábory, lyžiarske kurzy, školenia, konferencie. Jazdenie na koni - jedinečná ponuka prenájmu koní na vychádzku, individuálnej výuky alebo týždňového kurzu.
 Kapacita: 109

ideálne pre firemné stretnutia či pre romantické duše. Unikátna atmosféra, profesionálne služby, vynikajúca kuchyňa s čerstvými rybami z rybníka vedľa hotelu.
 Kapacita: 0

Objekt ponúka apartmánové ubytovanie v tradičných dreveniciach, ktoré dýchajú neopakovateľnou atmosférou tradičnej šarišskej dediny, ale taktiež je tu možnosť ubytovania sa v 3* penzióne. V ponuke je chutná domáca strava, wellness a množstvo doplnkových služieb.
 Kapacita: 67

Hotel sa nachádza v nádhernom prostredí s prekrásnou panorámou na hrebeň Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Ideálna, centrálna poloha v strede Slovenska, celoročné komplexné služby pri zabezpečení kongresov , školení, pracovných stretnutí , seminárov a prezentácií.
 Kapacita: 139

Vychutnajte si ubytovanie v komfortne zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky) a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou 250 lôžok.
 Kapacita: 250


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.